Dostępność:Dostępny - wysyłka 24h
Czas wysyłki:24 godziny
Koszt wysyłki:od 0,00 zł
Numer katalogowy:REM01583
Producent:Remsport
Stan magazynowy:2 szt.
Kod EAN:5905342651086
Stan produktu:Nowy
Gwarancja:Gwarancja producenta
20 lat doświadczenia
Wysyłka towaru w 24h
Towar na magazynie
Bezpieczne zakupy (certyfikat SSL)
Darmowa dostawa już od 100zł
Fachowe doradztwo i pomoc
Najlepsza obsługa
Szeroki asortyment
Rabaty dla stałych klientów
Dogodne formy płatności (przelewy online)
100% Polska firma
Oferta Sklepu REMSPORT: Szczotka obrotowa o długości 14cm z naturalnym włosiem, produkt firmy REMSPORT, jest to model Natural Roto Brush 14cm (numer katalogowy REM01583).
Horsehair Roto Brush 14cm to szczotka obrotowa służąca do czyszczenia ślizgu po procesie cyklinowania, często stosowana do szczotkowania smarów fluorowych twardych, polecana szczególnie do smarów fluorowych z uwagi na jej antystatyczność.
A co nam będzie jeszcze potrzebne do kompletu ?
W zakładce Akcesoria dodatkowe znajdziecie wszystkie akcesoria kompatybilne z tą szczotką obrotową.
Dlaczego warto używać szczotek obrotowych ?
Proszę pamiętać, że szczotki obrotowe (Roto Brush) są niezastąpione przy smarowaniu nart i desek snowboardowych zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów. Szczotki obrotowe to niezbędne wyposażenie serwisu narciarsko-snowboardowego, wypożyczalni czy klubu, czyli wszędzie tam gdzie czas przygotowania sprzętu odgrywa bardzo dużą rolę.
Charakterystyka techniczna szczotki obrotowej:
Włosie:Naturalne Twarde
Szerokość:14cm
Wysokość włosia:5mm
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.