20 lat doświadczenia
Wysyłka towaru w 24h
Towar na magazynie
Bezpieczne zakupy (certyfikat SSL)
Darmowa dostawa już od 250zł
Fachowe doradztwo i pomoc
Najlepsza obsługa
Szeroki asortyment
Rabaty dla stałych klientów
Dogodne formy płatności (przelewy online)
100% Polska firma
Oferta Sklepu REMSPORT: Profesjonalna ostrzałka do nart zjazdowych i desek snowboardowych, produkt niemieckiej firmy HOLMENKOL, jest to model Semi Edger (numer katalogowy 24496) z pilnikiem średnim (ICECUT) o długości 80mm.
Semi Edger to ostrzałka służąca do naostrzenia krawędzi bocznych narty na zadany kąt od 85 i 90 stopni (skok co 1 stopień). Poza tym ma ona jeszcze jedną zaletę można ją wyposażyć w różne narzędzia o różnej długości np. pilniki zwykłe, pilniki diamentowe, kamienie.
Charakterystyka techniczna ostrzałki:
Bardzo fajna ostrzałka do krawędzi bocznej, czegoś takiego szukałem, dobrze trzyma się w ręce, fajna regulacja kąta, wystarczy złotówka i zmiana kata gotowa. Gdyby cena była trochę niższa to wg. mnie zasłużyła by na pięć gwiazdek.