Dostępność:Niedostępny - zadzwoń
Czas wysyłki:24 godziny
Koszt wysyłki:od 0,00 zł
Numer katalogowy:3327.18
Producent:Kunzmann
Stan magazynowy:0 szt.
Stan produktu:Nowy
Gwarancja:Gwarancja producenta
 20 lat doświadczenia
 20 lat doświadczenia Wysyłka towaru w 24h
 Wysyłka towaru w 24h Towar na magazynie
 Towar na magazynie Bezpieczne zakupy (certyfikat SSL)
 Bezpieczne zakupy (certyfikat SSL) Darmowa dostawa już od 100zł
 Darmowa dostawa już od 100zł Fachowe doradztwo i pomoc
 Fachowe doradztwo i pomoc Najlepsza obsługa
 Najlepsza obsługa Szeroki asortyment
 Szeroki asortyment Rabaty dla stałych klientów
 Rabaty dla stałych klientów Dogodne formy płatności (przelewy online)
 Dogodne formy płatności (przelewy online) 100% Polska firma
 100% Polska firma 
Oferta Sklepu REMSPORT: Uchwyt do szczotki obrotowej o długości 12cm, produkt niemieckiej firmy KUNZMANN (LG-SPORT), jest to model Axle for Roto Brushes Quick Change System (numer katalogowy 3327.18), służący do zamontowania szczotki lub wałka obrotowego.
  

Axle for Roto Brushes Quick Change System to specjalny, kompletny uchwyt służący do zamontowania  szczotki lub wałka obrotowego o szerokości 12cm i opcjonalnej osłony antyodpryskowej. Niewątpliwy atut tego uchwytu to łożyska dzięki któremu praca jest cicha i płynna, zintegrowana osłona antyodpryskowa (opcja) oraz wyciągana ośka z uchwytu co daje nam szybką możliwość wymiany wałka lub szczotki. Jeżeli chodzi o jakość wykonania, stoi na wysokim poziomie.
A tak wygląda uchwyt i zestaw szczotki obrotowej wyposażony w ten uchwyt, szczotki obrotowe można zakupić osobno.


  
A tak wygląda specjalna osłona antyodpryskowa i zestaw szczotki obrotowej wyposażony w tą osłonę z uchwytem, który można zakupić osobno (patrz zakładka Akcesoria dodatkowe).
  


A co nam będzie jeszcze potrzebne do kompletu ?
  
Dlaczego warto używać szczotek obrotowych ?
  
Proszę pamiętać, że szczotki obrotowe (Roto Brush) są niezastąpione przy smarowaniu nart i desek snowboardowych zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów. Szczotki obrotowe to niezbędne wyposażenie serwisu narciarsko-snowboardowego, wypożyczalni czy klubu, czyli wszędzie tam gdzie czas przygotowania sprzętu odgrywa bardzo dużą rolę.
Charakterystyka techniczna uchwytu:
Długość ośki:12cm
Osłona antyodpryskowa:Opcja
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.